Kuuendas logistika suvekoolis astuvad üles​

prof. Dago Antov

Transpordiplaneerimise professor
Logistika ja transpordi teaduskeskus
Mehaanika ja tööstustehnika instituut
Tallinna Tehnikaülikool

Priit Sauk

Peadirektor
Maanteeamet

Maarja Pild

Advokaat
Triniti Estonia

Lisaks advokaaditööle on Maarja rahvusvahelise IT-õiguse külalislektor Tartu Ülikoolis.

Marius Kupper

Turvaosakonna juhataja
Eesti Raudtee / EVR

Marius viib logistika suvekooli toimumise ajal läbi mitmepäevase politsei eriüksuste raudtee õppenädala, mis tähendab, et suvekoolis osalejad saavad harukordse võimaluse kuulda värskeid kogemuslugusid otse “põllult”.

Tamo Vahemets

Raudteeohutuse koolitaja
Eestvedamise OLE – Operation Lifesaver juhatuse esimees

Tamo on raudteega seotud alates 1995. aastast. Alates 2004. aastast veab ta avalikku raudteeohutustegevust, 2014. aastast Eesti Raudtee ohutuskomitee esimehena. Alates 2016. aastast vastutab Tamo AS-s Eesti Energia turvalisuse eest, juhtides turva-, tuleohutuse- ja päästevaldkondade tegevusi.

Heigo Saare

Transporditeenistuse juhataja
Tehnilise Järelevalve Amet

Heigo on õppinud Tallinna Tehnikakõrgkoolis raudteetehnikat ning lõpetanud TTÜs transpordiplaneerimise eriala. Tehnilise Järelevalve Ametis (TJA) on Heigo seitsme aasta jooksul igapäevaselt kokku puutunud erinevate raudteeohutust mõjutavate teemadega: õigusloome, raudteetaristu, veerem, raudtee-ettevõte jne. TJA on raudteeohutusasutus, mis teostab riikliku järelevalvet kogu Eesti raudteesüsteemi üle.

Rauno Raju

Tallinna Tehnikakõrgkooli lektor / Nordica piloot

Kaido Voogla

välijuht
Tallinna Kiirabi

Kaido on töötanud Tallinna Kiirabis alates 1998. aastast ehk sel kevadel täitus 20 aastat. Kuni 2009. aastani oli ta autojuht-parameedik, 2009. aastas alates vahetuse välijuht ja brigaadi kooseisuline liige, kes teeb vastavalt vajadusele valveid.

Martin Kreek

Päästeamet, Lasnamäe komando

Martin on oma karjääri jooksul tööd teinud kõigis kolmes operatiivteenistuses ja näinud selle ajaga pea kõiki olukordi, mis antud töödes ette tulevad. Kaasaarvatud juhtumid operatiivsõitudel erinevate autodega. Hetkel töötab Martin päästemeeskonna vanemana ning kiirabi välijuhina.

Agni-Sandia Hallik

Agni õpib Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistriõppes prof. Heiki Mätliku kitarriklassis. Ta on end täiendanud Roomas, Conservatorio di Santa Cecilias prof. Simonetta Camilletti juhendamisel. Agni on esinenud solistina Tallinna Kammerorkestri ees ning solistina EXPO-l Milanos. Samuti on ta osalenud rahvusvahelistel konkurssidel Tamperes ja Tallinnas. Lisaks klassikalise kitarri repertuaarile ühendab ta sageli oma muusikas kitarrimängu lauluga. Seda läbi enda kirjutatud teoste või andes edasi teiste heliloojate loomingut.

Kaur Sarv

Tallinna liikuvuskava töörühma ekspert

Talvo Rüütelmaa

Liikluskorralduse osakond
Tallinna Transpordiamet

Talvo Rüütelmaa on töötanud pikalt mootorsõidukijuhtide õpetajana, praktiseeriva liiklusjuristina, on Vabariikliku liikluskomisjoni liige ning tänaseks tegelenud Tallinna liikluskorraldusega üle 13 aasta.

Marit Mätik

Piirivalvepoliitika osakonna nõunik merenduse ja lennunduse valdkonnas
Siseministeerium

Enne Siseministeeriumisse tööle asumist töötas Marit ca 9 aastat Kaitseväes logistikavaldkonna nõunikuna. Siseministeeriumis on Mariti igapäevased põhiteemad merepääste ehk SAR, merereostus ja merepiiride valve ja kõik muu sellega seonduv – poliitika, õigusaktid, varustus ehk ressursid (laevad, lennukid, helikopterid, mehitamata õhusõidukid). Muuhulgas osaleb Marit regulaarselt erinevates riiklikes ja rahvusvahelistes töörühmades, koostööprojektides naaberriikidega ning õppustel. Alates 2014. aastast on Marit HELCOM RESPONSE ehk Läänemere merekeskkonna kaitse komisjoni Eesti delegatsiooni kaasjuht ning alates 2017. sügisest selle alatöörühma Shore Network juhtrühma liige. Aastatel 2013-2017 luges Marit TTÜ logistika- ja tarneahelajuhtimise magistrantidele loengut teemal Humanitaar- ja Militaarlogistika.

ETIS

Dovile Adminaite

European Traffic Safety Council

Dovilė joined ETSC in 2014 and manages the Road Safety Performance Index (PIN) programme. She previously worked on transport issues for the Lithuanian government’s presidency of the European Union and in the transport department of the Council of the EU.

Kristian Jaani

Põhja prefekt
Politsei ja Piirivalveamet

Raul Vibo

Teemavaldkonna projektijuht
Ramboll

Portaali Liiklus.Ohutus.Audit kaasasutaja, kestliku ohutu tee insener, audiitor, blogija, perfektsionist ja K-Projekti hirm. Veendunud, et liiklusohutus ei ole õnnetus, kuid sillad teevad õnnelikuks.

Vitali Vladimirov

R&P Grupp OÜ

Mart Suurkask

CEO
Bercman Technologies

Mart on Bercman Technologies AS asutaja ning juhataja, kelle missiooniks on kaasa aidata isejuhtivate sõidukite laialdasele levikule läbi nutikate taristulahenduste arendamise ning tootmise.

Fotod: Google, Facebook, LinkedIN, lektorite erakogud